19 października 2014

Patrioci na temat nowego logo

Czy logo, które zaprojektował Wally Olins przed śmiercią jest takie złe za jakie je mają? Sam pomysł jest ciekawy, logo jest proste i zapada w pamięć - jedynie cena jest dla mnie mankamentem całej tej akcji. Chciałem się jednak skupić na czymś innym - co myślą prawdziwi patrioci na ten temat?

Pierwsza opinia mi bardzo przypadła do gustu pod wpisem Gazety Pomorskiej. Sam użytkownik ma nick Patriota, więc pewnie wie o czym mówi.
Przepraszam za wyrażenie ale Kogoś do reszty popierdoliło?? Polska od zarania dziejów była dumna z Orła a teraz jakiś zagraniczny ciul zmienia to na na no właśnie co to kurwa jest??? Jakby to zobaczyli Husarzy to by połowę europy rozjebali ja rozumiem tolerancję dla pedałów (chodź nie popieram)  no ale coś takiego ?! Uważam że to ujma dla Honoru i Dumy Polskiej oraz dla wszystkich bohaterów którzy własną krwią i życiem przypłacili ten kraj który i tak rząd w ramach "wdzięczności" dyma obywateli 
Tsa, dokładnie. Podsumowując powyższy komentarz - sprężyna jest pewnego rodzaju znakiem tolerancji dla gejów oraz ujmą dla tych, którzy oddali życie dla swojego kraju. Niesamowicie trafne. Gdy pierwszy raz zobaczyłem 3 projekty Olinsa, od razu skojarzyły mi się z homoseksualizmem - te kształty wręcz prowokują do takich myśli. Co do bohaterów polskiego narodu - nawet nie wiem jak to skomentować. Nawet nie wiem czy trzeba do skomentować.

Przejdźmy więc do drugiego internetowego patrioty o pseudonimie Roman. Co ma nam Romek do powiedzenia na ten temat?
Logo powino byc takie  ze  facet '' rabie drugiego faceta od tyłu''dlatego że;
1 Jesteśmy tolerancyjni dla gejów
2. Taka panuje moda
3. W biznesie jak i w życiuw  ,w Polsce jak i  poza  - Brat , brata w d*** charata
Czyli by pasowało   Polak polaka w ......
 Pozdrawiam
Właśnie takie powinno być logo! Wydaje mi się, że Roman świetnie zrozumiał jak logo działa i dlaczego wiele firm stawia na taki, a nie inny sposób promowania swojej marki. Coca-Cola od lat prezentuje tolerancję dla homoseksualistów - oprócz swoich produktów oczywiście. Taką samą strategią się kieruje Apple od dawna i działa świetnie. Romek, jesteś prawdziwym rewolucjonistą w świecie marketingu!

Teraz czas na trzeciego użytkownika - Marcin32. Marcin jest jeszcze bardziej błyskotliwy od Romka. Dostrzegł mianowicie ukryty plan w nowym logo Polski.
Ludzie nic nie rozumiecie i nie dostrzegacie sedna sprawy. Nie rozumiecie, że Bruksela chce krok po kroku niszczyć tożsamość narodową i suwerenność krajów członkowskich by w przyszłości zbudować Stany Zamroczone Europy? Taki jest plan tych komunistów i maoistów z Brukseli. Teraz masz się czuć "europejczykiem" a nie Polakiem, Chorwatem, Niemcem czy Francuzem. Stąd nacjonalizm i patriotyzm mają zły PR. Nie pomagają w budowaniu Stanów Zamroczonych Europy za wszelką cenę. I co być może najważniejsze - pomimo tego, że proces odbywa się głownie za sprawą socjalistów ze struktur EU to oni są tylko instrumentem, chłopcami od brudnej roboty. Motorem zmian są dokładnie Ci sami, którzy w latach 30-stych XX w pomogli wynieść do władzy Hitlera, czyli bezpaństwowy, ponadnarodowy kapitał nie identyfikujący się z nikim i niczym.
Czuję pewne nadchodzące spięcie pomiędzy Romkiem a Marcinem. Kto wie. Może ten spór naprawdę zmieni oblicza historii i zmieni nasz sposób patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Przyznam, ciarki mnie przeszły na samą myśl takiego planu. Czy Wally Olins był prawnukiem od strony wujka Hitlera? Czy Rada Promocji Polski tak naprawdę jest częścią Illuminati? O tym już wkrótce na Polsacie.

Ostatni na dziś użytkownik, który ma nam Polakom coś ważnego do powiedzenia. Pomorzak widzi za tym projektem promocję innego kraju!
Propozycja logo Polski bardziej by pasowało do Irlandii. Tancerki i tancerze w narodowym tańcu Irlandii tańczą jakby połknęli sprężyny, a nam Polakom ten bazgroł z niczym się nie może skojarzyć. OKROPNOŚĆ. 
Całkowicie popieram powyższy komentarz. Rozumiem - dużo Polaków emigruję do Wielkiej Brytanii, ale to nie powód do promowania jej. Pomorzak, jeśli to widzisz, to wysyłam Ciebie oraz resztę osób do postu, który napisał Skarseld - wysilił się trochę i zaprojektował logo, które nawiązuje do Polski, a nie do irlandzkich tańców.

Jak już wszyscy wiemy - internet jest źródłem wiarygodnym, które przemawia głosem większości, a jak widać: większości się nie podoba. Co na to rząd? Zobaczymy 29 października, bo właśnie wtedy jedna ze sprężyn wejdzie w życie.

Jeżeli spodobał Ci się post i chcesz więcej, to kliknij tutaj, aby polubić mojego fanpage'a. Dowiesz się na nim szybciej od innych o nowych wpisach i sprawisz, że ten jeszcze skromny blog stanie się o mały procent popularniejszy niż wcześniej. Miłego dnia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz